Оплата

Для здійснення оплати Вашого замовлення ми пропонуємо наступні варіанти:

 • Переказ коштів на картковий рахунок Приват Банку
  Найменування отримувача: ДОБИТКО П.О. ФОП
  Код отримувача: 3138412736
  Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: UA113515330000026009052149241
  Назва банку: Харкiвське ГРУ АТ КБ "ПриватБанк";
 • Безготівковий розрахунок – ви отримуєте рахунок-фактуру, згідно з якою можливо оплатити замовлення через будь-який банк.
 • Післяплата – оплата при отриманні Товару у відділенні служби доставки або кур'єру при кур'єрській доставці за адресою. При замовленні від 5000 грн. береться передплата у розмірі 10% від суми замовлення.

1. Передплата не повертається у випадку, якщо Товар не був забраний з відділення служби доставки протягом 5 календарних днів і був повернутий назад на склад Продавця.

2. Передплата не повертається, якщо Товар вже був відправлений Покупцю, а у Покупця зникла потреба у Товарі.

Доставка:

За наявності Товару на складі термін відправки товару 1-3 робочі дні з моменту підтвердження Замовлення.

Якщо Товару немає, термін відправки товару може становити 2-6 тижнів (терміни обов'язково узгоджуються з Покупцем) затримка відправки замовленого товару не є причиною відмови від товару.

Ми відправляємо Товари по всій території України службами доставки:

 • Нова Пошта
 • САТ
 • Авто Люкс

Доставка здійснюється за тарифами служби доставки, у будь-яке місто чи населений пункт, де є представництва служби доставки, або можливість доставки кур'єром за адресою.

Мінімальна вартість доставки становить 300 грн.

Вартість доставки визначається компанією перевізником у момент відправлення Замовлення.

Ви можете обрати один із варіантів доставки:

- Доставка у відділення.
Оплата за Замовлення можлива - післяплатою (за умови, що ця послуга доступна у вашому місті або населеному пункті);

- Адресна доставка кур'єром на вказану вами адресу (за умови, що ця послуга доступна у вашому місті чи населеному пункті).

Терміни доставки регулюються службою доставки.
Оплата доставки здійснюється за рахунок Покупця за тарифами служби доставки. Покупець, бере на себе оплату всіх поштових послуг, включаючи послуги повернення чи обміну товару.

Замовлення, не затребуване Покупцем у поштовому відділенні після 5 денного періоду, буде повернено Інтернет-магазину без повернення передплати.

Шановні покупці! 

У момент отримання Товару Покупець має право розкрити упаковку та перевірити Товар на предмет комплектності, відсутності браку чи пошкоджень.
Якщо є недоліки, Покупець разом із представником служби доставки складає акт прийому-передачі, де обов'язково вказує всі дефекти.

Якщо Товар має значні недоліки, тобто не може бути використаний за призначенням, Покупець складає акт відмови від прийому вантажу та не оплачує доставку. Для отримання докладних інструкцій, як діяти в момент прийому-передачі вантажу, рекомендуємо зв'язатися з консультантами Garden4you. Наші фахівці допоможуть та проконсультують.

Якщо Товар було прийнято та оглянуто без присутності представника служби доставки, та/або акт приймання-передачі вантажу не був підписаний представником служби доставки, Продавець знімає з себе відповідальність за комплектність та наявність будь-яких пошкоджень.